pátek 17. června 2016

Převlékání

 

 

Kdo sem občas chodí nakouknout, tak si třeba všiml, že blog občas převléknu. 

 

Ale proč?

No hlavně v tom netřeba hledat moudro. :-) 
Prostě proto, že chci a  můžu.
Baví mě to.

Mám ráda občas sem tam malé změny. Postavit jinam květináč, přehodit gauč na druhou stranu pokoje, vyměnit ubrus za jinak barevný, vymalovat předsíň ( no, nic většího fakt malovat nechci) a tak dál. Jinak mám celkem ráda životě klid a stabilní jistoty. Takové ty základy měním nerada. Ale tady se můžu čas od času celkem jednoduše realizovat. 
Nejsem bůhvíjaký IT specialista, ale zdejší šablona je tak jednoduchá, že změna barvy je tak rychlá, že mě to svádí dělat vylomeniny. Asi se nebudu pouštět do jiných větších úprav ( sem tam něco malého, musím se přece naučit co všechno s tím jde dělat). Jinak si ale myslím, že by se blogy měly zachovávat tak jak jsou, mít svůj styl a být originální.

No a tím bych to asi uzavřela. Víceméně jsem Vás chtěla ujistit, že závada není na Vašem přijímači, ale na židli u vysílače :-)

Mějte hezké léto.

2 komentáře:

Bastera řekl(a)...

Myslím, že to tak má někdy asi každý, udělat nějakou menší změnu, ať to není pořád vše tak stereotypní :)

Gabriela K. řekl(a)...

Dlouho jsem Te nevidela, uy jsem si rikala co s Tebou je- diky za reakci . jojo stereotyp je zabijaaak :-)

Něco málo o holce z tramvaje

Vždycky jsem četla ráda, ale až zas poslední dobou na to najdu trochu času cestou do práce a zpět. Prostě nastoupím do tramvaje a zapíchnu nos na půl hodiny do knihy nebo do čtečky.

Někdo dává knihám hvězdičky, někdo čísla - já jim začala dávat barvy. Fakt, zkuste to. Představte si knihu kterou čtete a uvidíte, že je barevná. Pro každého jinak.

Za každou návštěvu jsem ráda, každý komentář mi napoví, co jsem udělala dobře nebo špatně.